Hakkımızda

Otomotiv sektöründe gelişim ve hayatın her alanında yaygınlaşması çoğalması durumu hızla gelişen otomotiv sektörünü konusun ‘ da uzman ve saha tecrübesine sahip personellerle çalışan BAŞKAYA OTOMOTİV, Sürekli kendini geliştirme anlayışı ile kurulmuştur. Kaporta boya, Servis Bakım,  Oto expertiz, konuların ‘ da hizmet veren TEKNİK OTO SERVİSİMİZ, 20 Yılı aşkın tecrübesiyle Güngören bağcılar oto sanayi sitesin ‘ de hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, profesyonel kadromuz ve 20 yıllık tecrübemiz ile HER MARKA ARACIN bakım ve onarım , kaporta boya, oto expertiz hizmetleri kapsamın ‘ da servis veriyoruz.

Otomotiv Sektöründe gerektirdiği çağdaş bilgi, gelişen ve değişen teknolojileri izleyebilmek ve müşteri beklentilerini, ilişkilerini önemini kavrayabilmek. Müşteri memnuniyetini sağlamak için servis yönetimi, organizasyonu ve toplam kalite yönetimi ile ilgili prosedürleri etkin olarak kullanabilmek.

Müşterilerimizin beklentilerini yerinde ve önceden belirleyerek, taleplerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek,

Faaliyet alanımızdaki markaların yedek parçalarını kaynaklarından temin ederek servis hizmetlerini yerinde ve zamanında vermek,

Sözleşmeli olduğumuz Sigorta şirketleri ile günümüz fiyatlarıyla yüksek kalitede kısa sürede hizmet vermek, Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktır.

Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı Güvenlik şirketleri Bahçeşehir Elektrikci Temizlik Şirketleri Esenyurt Elektrikci