Hizmetlerimiz

KAPORTA BOYA

Şirketimiz bünyesin ‘ de hasarlı araçlarınız trafik siğortası ve kaskosu ile vekalet yoluyla tamir edilebilmektedir. ve en kısa sürede sizlere teslim edilebilmek için aralıksız profesyonel ekiplerimiz çalışmaktadırlar.

Kaza durumu söz konusu olduğunda aşağıdaki belgelerle servisimize gelmeniz gerekmektedir. Belgelerinizi teslim ettikten sonra aracınızı güvenli ellere teslim edip size beyan edilen süre zarfının sonunda aracınızı teslim alabilirsiniz.

  1. Ehliyet Fotokopisi,
  2. Ruhsat Fotokopisi,
  3. Trafik Sigorta Poliçesi Fotokopisi,
  4. Olay Yeri Resimleri,
  5. Trafik Kazası Tespit Tutanağı

Belgeler kazaya karışan her araçtan alınmalıdır. Trafik Kazası Tespit Tutanağındaki imza ehliyet arka yüzündeki imza ile aynı ve asıl olmalıdır.Tutanaktaki her bilginin eksiksiz olarak doldurulmuş olması gerekir.Üçlü yada daha fazla aracın karıştığı trafik kazasında her araç için ayrı tutanak tutulması ve her araç sahibinin birer nüsha alması gerekmektedir.Ayrıca her bir nüshadaki imza ıslak imza olmalı.Aksi takdirde fotokopili tutanağın sigorta şirketleri nezdinde hiç bir geçerliliği yoktur.

BAKIM ONARIM

Araçlar kompleks yapıya sahip motor, şanzıman, mekanik, elektrik, elektronik sistemlere sahiptir. Otomotiv teknolojilerinin gelişmesi ve araçlarda elektronik donanımın yaygınlaşması test cihazlarının kullanımını zorunlu kılmaktadır.

Arıza tespiti araç alım öncesinde ve bakım uygulamalarında önemli bir faktördür.  Satın aldığınız araçlarda, herhangi bir arıza veya hasar çıkması halinde aracı satın aldıktan sonra onarmak için çok fazla para ve zamana ihtiyacınız olacaktır. Araçlar üzerinde uygulanan elektronik test cihazları ile güvenilir test sonuçları almak ve oluşan arızanın en hızlı ve doğru bir şekilde giderilmesi mümkün olmaktadır.

Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı Güvenlik şirketleri Bahçeşehir Elektrikci Temizlik Şirketleri Esenyurt Elektrikci